logo

Albumy

Fotograf Lublin - zobacz zdjęcia!

Albumy ślubne

Ekskluzywne Albumy ślubne jakie mogą otrzymać Państwo w Pakietach wyróżniają się nie tylko profesjonalnym i unikalnym wzornictwem, ale też odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Każdy album można dostosować do własnych wymagań przez szeroką gamę dodatków i akcesoriów odpowiadającym indywidualnym potrzebom.

ozdobnik2

EKSKLUZYWNE ALBUMY PROJEKTOWANE GRAFICZNIE

Oferujemy bardzo bogaty wybór albumów ślubnych. Albumy można personalizować na wiele sposobów. Oprawa okładki fotoalbumu może być wykonana ze skóry naturalnej, eko-skóry, tkaniny lub w formie indywidualnej graficznej okładki albumowej. Projekty fotoalbumów wykonywane są z indywidualnym podejściem do wybranych zdjęć. Żaden nasz projekt albumu nie jest taki sam. To zdjęcia decydują o właściwej formie ich przedstawienia. Projekt przed oddaniem do produkcji jest konsultowany Polecamy pakiet albumów składający się z jednego dużego fotoalbumu w formacie 30x30 i 2-ch mniejszych w formacie 20x20. Jest to idealny zestaw dla Par chcących obdarować swoich rodziców niezapomnianą pamiątką.

ozdobnik3

Opakowania na Albumy

Estetyka połączona z funkcjonalnością. Opakowania na fotoalbumy, czy etui na fotoksiążki zapewnią trwałość, zabezpieczą i wyróżnią Twoje fotoprodukty. Oferujemy pudełeczka, opakowania drewniane ręcznie wykonywane album boksy - znajdziesz u nas rozwiązania ekonomiczne i ekskluzywne. Wybór należy do Ciebie.

Zestaw GAMMA

Kompletny zestaw zawierający specjalne opakowanie, nośnik danych - pendrive i fotoalbum. Dostępne w wielkościach 20x20 i 30x30cm. Bardzo elegancki komplet produktów ślubnych w kolorach tkanin DUO. 14 mieniących się w dwóch odcieniach materiałów, zupełnie nowe wzory grawerunków oraz kryształy Swarovskiego!

FOTOALBUM COMPLETE

  • Zamów juz dziś!

    Album

  • Exclusive

    Extra

Personalizacja

Oferujemy bardzo bogaty wachlarz dodatków do albumów, m.in. okienka za akrylem, grawer na okładce, grawer na stronach wewnętrznych, okucia, papier metalizowany i inne..