logo

Portfolio

fotograf ślubny

Przygotowania ślubne

Przygotowania przedślubne to czas wytężonego wysiłku pary młodej. Sprawdzania czy wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Praca fotografa rozpoczyna się od tgz. ubierania. Zdjęcia z tego momentu uroczystości ślubnej to uchwycenie emocji, szczegółów i detali pokazanych w odpowiednich kadrach, ale też jest to czas powiązany z "błogosławieństwem" dla pary młodej.

Ślub

Najważniejszy moment w czasie pracy fotografa. To doświadczenie i wiedza fotografa pozwalają uwiecznić emocje i podniosłą chwilę. Fotograf stara się być niewidoczny, nie przeszkadza w celebracji księdzu, ani nie rozprasza Pary Młodej. Ceremonię kończy z wspólne pamiątkowe zdjęcie ze wszystkimi uczestnikami mszy św. i życzenia jakie otrzymują państwo młodzi.

Wesele

Zdjęcia z uroczystości weselnej zaczynają się od wjazdu Państwa Młodych pod lokal. Uwiecznione zostaje powitanie przez rodziców chlebem i solą, jak i tradycyjne przeniesienie przez próg. Fotograf towarzyszy Młodym jak i gościom weselnym w trakcie zabawy na parkiecie, zabaw biesiadnych przy stołach. Zakończenie pracy następuje po zabawach oczepinowych +/- 1:30 w nocy.

sesja plenerowa slubna

Sesja plenerowa

Zdjęcia w plenerze stanowią bardzo indywidualną i niepowtarzalną część reportażu ślubnego. To w trakcie pleneru para młoda może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Jeżeli plener będzie odbywał się po za granicami Polski, czas poświęcony na jego zrobienie wypełni cały pobyt.